Agroturystyka

Rankiem budzą nas skowronki a do snu koncertują żaby. Cudownie jest wstać tu o świcie i z kawą wyjść boso na okrytą rosą trawę.

Do Waszej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony dom, z okien którego roztacza się widok na stawy. Dom z trzema sypialniami, pokojem dziennym z kominkiem i klimatyzacją, aneksem kuchennym oraz łazienką pomieści optymalnie 6 osób. Opcjonalnie 2 miejsca możemy zagospodarować w pokoju dziennym.

Bardzo dziękuję za mile spędzony czas, to były niezapomniane dni. Urlop w pełni udany. Bardzo mili gospodarze. Bardzo ładny, czysty i z pełnym wyposażeniem dom. Super baza wypadowa na zwiedzanie okolicy, a co najważniejsze nasi panowie hepi z wędkowania. Rybka bierze, a smażona czy wędzona prawdziwy rarytas, palce lizać. Polecam

Dziękujemy za zaufanie i wysokie noty. Mamy nadzieję, że w tym roku również sprostamy wysokim wymaganiom. Zdrowia życząc – zapraszamy.
#TravellerReviewAwards2021

W związku z COVID-19 wprowadziliśmy reżim sanitarny. Po każdym wyjeździe Gości ozonujemy i dezynfekujemy wszystkie pomieszczenia, po to byście czuli się bezpiecznie. Abyśmy i my czuli się bezpiecznie prosimy Was byście zachowali dystans minimum 2 metrów od rezydentów i innych obecnych.

Często odwiedzam jestem zachwycony tym miejscem świetne miejsce na wypoczynek można łowić ryby wybrać się na grzyby oraz zwiedzać urokliwe miejsca ziemi Lubuskiej